‌ حمايت همه‌جانبه و قاطع فراكسيون دفاع مجلس ‌ از گزينه پيشنهادي وزارت دفاع/تاكيد امير حاتمي بر افزايش كميت و كيفيت محصولات دفاعي

 سيدمهدي مقدسي سخنگوي فراكسيون دفاع و اقتدار ملي مجلس با اشاره به نشست‌ امير سرتيپ حاتمي وزير پيشنهادي دفاع ‌با اعضاي فراكسيون دفاع مجلس اظهار داشت: گزينه پيشنهادي دفاع در جلسه ‌از مصوبه قاطع مجلس براي مقابله با اقدامات ماجراجويانه و تروريستي آمريكا در منطقه تقدير و تشكر كرد و گفت ‌مصوبه مجلس نشان داد هماهنگي و يكپارچگي ‌ خوبي‌‌ در نظام جمهوري اسلامي ايران ‌براي مقابله با اقدامات ماجراجويانه آمريكا وجود دارد.

وي با بيان اينكه امير حاتمي از اقدام قاطع نمايندگان مجلس به عنوان ‌عصاره ملت ‌تقدير كرد، افزود: وي دفاع و امنيت در جمهوري اسلامي ايران را بر مبناي مردم‌پايه دانست كه نشان از عمق استراتژيك آن دارد.

مقدسي با بيان اينكه وزير پيشنهادي وزارت دفاع‌ با اشاره به سوابقش در نيروهاي مسلح، تمام تلاشش را كمك به تامين ‌نيازهاي كاركنان نيروهاي مسلح اعلام كرد، ادامه داد: ‌امير سرتيپ حاتمي اعلام كرد در مدت فعاليت در ستاد كل نيروهاي مسلح شناخت مناسبي از خواسته‌هاي نيروهاي مسلح به دست آورده ‌و در وزارت دفاع تلاش بر اجرايي كردن اين درخواست‌ها داشته‌اند و ‌در چهار سال گذشته توانسته‌اند رضايت نيروهاي مسلح در تامين تجهيزات دفاعي و افزايش كميت و كيفيت محصولات به دست بياورند و ان‌شاءالله اين روند كه در دوره وزارت سردار دهقان وجود داشت را با قدرت بيشتري ادامه خواهند داد.

سخنگوي فراكسيون دفاع و اقتدار ملي مجلس با اشاره به تدوين برنامه چهار ساله دوم وزارت دفاع ‌ادامه داد: امير حاتمي اعلام كرد در ‌اين برنامه‌ كه با دريافت نظرات سرلشكر باقري رياست محترم ستاد كل نيروهاي مسلح و ساير فرماندهان نيروهاي مسلح اخذ شده و تمام نيازهاي دفاعي براي تقويت بنيه دفاعي لحاظ  شده و برنامه‌اي جامع و كامل براي رفع درخواست‌های نيروهاي مسلح است.

مقدسي ادامه داد: وزير پيشنهادي دفاع در اين جلسه ‌يكي از اولويت‌هاي وزارت دفاع در چهار سال آينده را ارتقاء معيشت كاركنان نيروهاي مسلح به ويژه بازنشستگان اعلام كرد و گفت تقويت صندوق‌هاي بازنشستگي نيروهاي مسلح به عنوان اولويت در دستور كار وزارت دفاع قرار گرفته است.
سخنگوي فراكسيون دفاع و اقتدار ملي مجلس كاهش تولي‌گري وزارت دفاع در امور اقتصادي، توجه به بخش بهداشت و درمان كاركنان نيروهاي مسلح، خدمات‌رسانی به مناطق محروم و عملياتي، جانبازان و معسرين، ارائه خدمات ارزشمند و بلندمدت‌ به كاركنان نيروهاي مسلح در طرح حكمت و سازمان اتكا و ... را از ديگر اولويت‌هاي وزير پيشنهادي دفاع ‌بيان كرد.‌

مقدسي تصريح كرد: در اين نشست اعضاي فراكسيون دفاع و اقتدار ملي مجلس، حمايت همه‌جانبه خود را از برنامه‌هاي تقويت صنعت دفاعي اعلام كردند و تلاش براي تقويت بنيه دفاعي، صنایع موشكي، توسعه سواحل مكران، ساماندهي مشكلات معيشتي كاركنان و بازنشستگان نيروهاي مسلح و ... را از وزير پيشنهادي دفاع خواستار شدند.

وي اضافه كرد: اعضاي  فراكسيون دفاع مجلس همچنين از دستاوردهاي ارزشمند صنعت دفاعي براي تقويت بنيه دفاعي  و پشتيباني از نيروهاي مسلح در طول ‌ساليان گذشته به ويژه در دوره وزارت سردار دهقان تقدير كردند.

مقدسي يادآو‌ر شد: نمايندگان عضو فراكسيون دفاع مجلس همچنین با اشاره به فعاليت‌هاي ارزشمند امير حاتمي در ستاد كل نيروهاي مسلح، حمايت همه‌جانبه و قاطع خود را از گزينه پيشنهادي وزارت دفاع اعلام كردند.

 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط