کسب رتبه نخست وزارت دفاع در جشنواره ملی شهید رجایی+ متن لوح تقدیر رئیس جمهور و گزارش تصویری

برای نخستین بار در دو محور شاخص های عمومی و اختصاصی در جشنواره شهید رجایی سال 1397، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بین تمام دستگاه های ملی کشور حائز رتبه نخست شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، چهاردهمین جشنواره ملی شهید رجایی با حضور رئیس جمهور، وزرا و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن اجلاس سران برگزار شد.
در این مراسم از 14 دستگاه برتر در سطح ملی و دستگاه‌های اجرایی به عنوان سازمان‌های برگزیده جشنواره چهاردهم شهید رجایی با حضور رئیس جمهور تقدیر به عمل آمد.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای نخستین بار در طول ادوار برگزاری چهارده دوره جشنواره شهید رجایی، در دو محور شاخص های عمومی و اختصاصی در بین تمام دستگاه های ملی کشور حائز رتبه نخست شد.
گفتنی است وزارت دفاع در شاخص های عمومی مشتمل بر 43 شاخص در محورهای توسعه دولت الکترونیک، اصلاح ساختار سازمانی، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود کسب و کار و ارتقای بهره وری، سلامت اداری، مسئولیت پذیری، پاسخگویی، استقرار نظام مدیریت عملکرد و ... توانست رتبه نخست را در سطح ملی کسب کند.
همچنین در شاخص های اختصاصی مشتمل بر 31 شاخص در محورهای تولید، فروش، تحقیقات و پژوهش نوآوری، ارتقای کیفیت، ارتقای منزلت و تامین اجتماعی، ساختار و سازمان، توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و دیپلماسی دفاعی، وزارت دفاع در بین سایر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی مورد ارزیابی قرار گرفت که توانست در این حوزه نیز رتبه نخست را در سطح ملی به دست بیاورد.
در این مراسم سردار سرتیپ پاسدار قاسم تقی زاده جانشین وزیر دفاع به نمایندگی از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که در ماموریت سفر به چین به سر می برد لوح و جوایز وزارت دفاع را از رئیس جمهور دریافت کرد.
در متن لوح تقدیر رئیس جمهور به وزیر دفاع آمده است:
امیر سرتیپ دکتر حاتمی
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران؛ توفیقی سترک، در مسیر آموزه های بزرگ دینی و انقلابی و تداوم فرهنگ فداکاری و جهادی است که شهدای والامقام به عنوان میراثی ماندگار به یادگار گذاشته اند.
در سال "حمایت از کالای ایرانی"؛ لازم می دانم از تلاش های ارزنده جنابعالی و تمام مدیران و کارکنان محترم آن دستگاه در راستای اجرای برنامه ها و اعتلای کشور و کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی سال 1397 قدردانی نمایم.
توفیق روزافزون شما و همکاران شریف آن دستگاه را در خدمت به کشور عزیزمان، از خدواند متعال مسئلت دارم.
حسن روحانی

 
 
حسن روحانی
 

گزارش تصویری- کسب رتبه نخست وزارت دفاع در جشنواره ملی شهید رجایی

لینک کوتاه: 
دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط