وزیر دفاع وارد خرم آباد شد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور بازدید از واحدهای وزارت دفاع مستقر در لرستان وارد فرودگاه خرم آباد شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و هیئت همراه پیش از ظهر امروز به منظور بازدید از واحدهای وزارت دفاع مستقر در لرستان  وارد فرودگاه خرم آباد شد و مورد استقبال استاندار لرستان، نمایندگان مردم خرم آباد، دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار و ... قرار گرفت.
امیر سرتیپ حاتمی پس از ورود به خرم آباد، با حضور در مجموعه زیتون کاری خرم آباد متعلق به شرکت مزارع نوین ایرانیان سازمان اتکا در جریان عملکرد و فعالیت های اقتصادی این شرکت قرار گرفت.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در این بازدید توسعه فعالیت های اقتصادی شرکت مزارع نوین ایرانیان سازمان اتکا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی را یکی از اولویت های مهم وزارت دفاع برشمرد و اظهار داشت: با عنایت به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان "حمایت از کالای ایرانی"؛ وزارت دفاع با توجه به ظرفیت های مجموعه شرکت مزارع نوین ایرانیان در تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی، فعالیت های این شرکت توسعه خواهد یافت.
وی با تاکید بر پشتیبانی از نیروهای مسلح و حمایت از تولید ملی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: مردم و مسئولین وظیفه سنگینی در مقابل تولید داخلی دارند و در این راستا وزارت دفاع تا آخرین لحظه حامی کالای ایرانی خواهد ماند.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه بازدید خود در جریان فعالیت های شرکت مزارع نوین ایرانیان در حوزه کشت و زراعت قرار گرفت.

 

 


 انتهای پیام/
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط