نیروهای مسلح با تقسیم کار مناسب توانستند بحران ناشی از سیل را به خوبی کنترل کنند

وزير دفاع با اشاره به مديريت خوب، جهادي و انقلابي نيروهاي مسلح در مواجهه با بحران سیل گفت:  ارتش، سپاه، ناجا و وزارت دفاع با تقسيم كار مناسب و كار شبانه روزي و پرحجم و پاي كار آوردن همه تجهيزات امدادي اعم از هواپيما، بالگرد، نفربر، تجهيزات فني و مهندسي و ... توانستند بحران ناشی از سیل به خوبی  کنترل کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع؛ وزير دفاع در جريان سفر به استان خوزستان و بازديد از روند خدمت رساني به سيل زدگان، با حضور در قرارگاه كربلاي نیروهای مسلح خوزستان در نشستي با فرماندهان ارشد نيروهاي مسلح منطقه به بررسي آخرين اقدامات و راهكارهاي نيروهاي مسلح در مقابله با سيل اخير خوزستان پرداختند.
امير سرتيپ حاتمي در اين نشست با بيان اينكه در سه دهه اخير شاهد خشكسالي تدريجي بوده ايم و تمامي توجه ها به چگونگي برطرف كردن و گذار از اين وضعيت معطوف شده بود گفت: شرایط پیش آمده جوی کشور را با یک شرایط کاملاً متفاوت و دور از انتظار مواجه کرد.
وزير دفاع با بيان اينكه با بروز اين مشكل براي برخي استان هاي كشور، شاهد درخشش و سربلندي نيروهاي مسلح و همه دستگاه ها و نهاد هاي امداد رسان جهت مقابله با اين بحران ها بوده ايم اظهار داشت: اخلاص، تلاش و مردانگي و احساس مسئوليت ديني مردم، نيروهاي مسلح و دستگاه هاي دولتي در سيل استان هاي گلستان، ايلام، لرستان، خوزستان و شيراز مثال زدني و قابل تحسين بود.

امير سرتيپ حاتمي با اشاره به درايت، هوشمندي، موقعيت شناسي برجسته و به هنگام مقام معظم رهبري(مدظله العالي) در صدور اوامرشان به نيروهاي مسلح در گسيل امكانات براي ياري رساني به سيل هاي اخير گفت: پس از فرمان مطاع فرمانده معظم كل قوا همه امكانات نيروهاي مسلح وارد ميدان شد و به صورت جهادي در اختيار مديريت بحران كشور قرار گرفت.
وزير دفاع با اشاره به مديريت خوب، جهادي و انقلابي نيروهاي مسلح در مواجهه با بحران سیل افزود: ارتش، سپاه، ناجا و وزارت دفاع با تقسيم كار مناسب و كار شبانه روزي و پرحجم و پاي كار آوردن همه تجهيزات امدادي اعم از هواپيما، بالگرد، نفربر، تجهيزات فني و مهندسي و ... توانستند بحران ناشی از سیل به خوبی  کنترل کنند.
در طی اين نشست سردار عراقي جانشين نيروي زميني سپاه و مسئول هماهنگ كننده نيروهاي مسلح، فرمانده قرارگاه جنوب غرب نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران، فرمانده انتظامي استان خوزستان و جمعي از فرماندهان و مسئولين ارشد نيروهاي مسلح گزارشي از روند خدمت رساني در موضوع سيل خوزستان ارائه كردند.

انتهای پیام/
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط