نخستین یادواره شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار شد

‌نخستین یادواره شهدای گمنام دانشگاه صنعتی مالک اشتر به همت بسیج دانشجویی، حوزه مقاومت بسیج، تشکل‌های دانشجویی و با همکاری اداره عقیدتی سیاسی دانشگاه، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی مالک اشتر، ‌ سردار احمد وحیدی رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در اين يادواره با اشاره به جایگاه و نقش بی‌بدیل شهدای دفاع مقدس در ایجاد تحول در جامعه اظهار داشت: شهید هم حرکت است و هم حرکت‌آفرین و اساس تحولات را شکل می‌دهند و مبدأ تحولات معنوی هستند‌.
وی با بیان اینکه امروزه غرب برای انحراف و نابودی جریان تحول‌گرایی معنوی و خدشه‌دار كردن چهره اسلام راستین، تمام نیروی خود را به‌کار گرفته است، افزود:‌ با وجود تمام توطئه‌هایی که آمریکایی‌ها و شرکای پلیدشان برای تجزیه کشورهای سوریه و عراق به کار برده‌اند، به فضل الهی و به همت مدافعان حرم، تمام نقشه‌های دشمنان یکی پس از دیگری نقش بر آب شد.
رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی تصريح كرد: امروز وضع آمریکایی‌ها در این دو جبهه به جایی رسیده ‌که به جای راهبرد درگیر این تاکتیک شده‌اند که چگونه سران داعش را از منطقه فراری دهند.
سردار وحیدی با بيان اينكه امروز به برکت خون شهدا جمهوری اسلامی در اوج اقتدار و امنيت است، اضافه كرد: ‌اینها همه نصرت و تحقق وعده‌های إلهی است.
وی با بيان اينكه باید شکرگذار این نعمت‌ها باشیم، گفت: ‌اگر خدای ناکرده روزی نسبت به راه امام و شهدا و آرمان‌های انقلاب کم توجه شویم، بی‌شک مغبون خواهیم شد.
حجت‌الاسلام یساقی رئیس اداره عقیدتی سیاسی دانشگاه صنعتي مالك اشتر نيز ‌با تبیین جایگاه و مقام شهید ‌اظهار داشت: ذکر نام و یاد شهدا و آشنایی هر چه بیشتر با جانفشانی‌های بزرگوارانی چون شهید حججی، سنگ محکی است تا بدانیم رفتار و تفکر ما تا چه اندازه با آرمان‌های انقلاب و فرهنگ شهادت منطبق است.
در حاشیه این مراسم، به همت دانشجویان خوش‌ذوق و متعهد دانشگاه، نمایشگاهی با غرفه‌های ادبی هنری و سیاسی، جهادی، جشنواره مردمی فیلم عمار، موج دوم کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان کرمانشاه و اقتصاد مقاومتی برگزار شد‌.
 

دسته بندی: 
دانشگاه مالک اشتر

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط