لزوم بهره مندی از تمام توان و ظرفیت مردم در پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی

سردار 'حسین اشتری' فرمانده نیروی انتظامی، گفت: توان و ظرفیت مردم برای پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی بسیار بالاست و بایستی بتوانیم از تمامی این ظرفیت های گرانبها بهره مند شویم.
سردار اشتری روز شنبه در حاشیه همایش تخصصی بررسی آسیب های اجتماعی و تأمین امنیت عمومی که در مجتمع فرهنگی شهید بهشتی برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یکی از نتایج خوبی که برگزاری اینگونه همایش ها دارد، ایجاد هماهنگی و تعامل بین دستگاه قضا و نیروی انتظامی است. یکی از موضوعات مطرح شده در این همایش، رسیدگی به جرایم مجرمان است که نیاز به تعامل و هماهنگی بیش از پیش بین ناجا و دستگاه قضا دارد تا برخورد لازم در این خصوص صورت پذیرد.
وی خاطر نشان کرد: درباره آسیب های اجتماعی مطالبی مطرح شد که با توجه به تعامل و هماهنگی خوبی که بین دستگاه قضا و نیروی انتظامی وجود دارد، بتوانیم آسیب های اجتماعی را بیش از گذشته شناسایی و پیش بینی کنیم و درصدد پیشگیری از بروز آنها برآییم.
عالی ترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: به طور حتم در جاهایی، خلاء هایی احساس می شود و نیاز است با اجرای اقدامات موثرتر در پی برطرف کردن آنها گام برداریم. ضمن اینکه توان و ظرفیت مردم عزیزمان برای پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی بسیار بالاست و بایستی بتوانیم از تمامی این ظرفیت های گرانبها بهره مند شویم.
وی خاطرنشان کرد: معتقدیم هر جایی که نیاز بود و مردم عزیز به موضوعات ورود پیدا کردند هم برای دستگاه قضا و هم برای ناجا مغتنم و موثر واقع و مشکلات برطرف شد.
فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: امیدوارم آرامش، نظم، امنیت و آسایش را بیش از گذشته بتوانیم به مردم عزیزمان هدیه کنیم، زیرا برگزاری اینگونه همایش ها و نشست ها می تواند در تسریع روند همکاری و تعامل بین دستگاه ها موثر واقع شود.
انتهای پیام/

دسته بندی: 
ناجا

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط