قهرمانان ورزشي سال 96 وزارت دفاع تجليل شدند

ششمين همايش تجليل از قهرمان ورزشي وزارت دفاع در سال 96 با حضور جانشين سازمان ورزش و آمادگي جسماني ستاد كل نيروهاي مسلح، جمعي از ورزشکاران  و مدیران ارشد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، جانشين سازمان ورزش و آمادگي جسماني ستاد كل نيروهاي مسلح در اين مراسم با قدرداني از فعاليت‌هاي موثر و ارزشمند وزارت دفاع در توسعه وزرش قهرماني در رشته‌هاي مختلف در اين وزارتخانه اظهار داشت: طي ساليان اخير شاهد توفيقات اين وزارتخانه در حوزه ورزش قهرماني و كسب عناوين برتر هستيم.
امير سرتيپ دوم آزوره موفقيت‌هاي ورزشي وزارت دفاع را در سايه حمايت‌هاي بي‌شائبه وزراي دفاع، مديران ورزشي و تلاش ارزشمند حوزه ورزش اين وزارتخانه عنوان كرد و افزود: با روندي كه وزارت دفاع در در پيش گرفته است،  به طور يقين در سال های آینده شاهد موفقیت های روز افزونی درعرصه ورزش وزارت دفاع خواهیم بود.

وي با بيان اينكه امروز ورزش در تمام حوزه‌هاي وزارت دفاع نهادينه شده است، تصر‌يح كرد: امروز توجه به حوزه آمادگي جسماني نيروهاي مسلح ‌مورد تاكيد ويژه فرمانده معظم كل قوا و رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح قرار دارد كه وزارت دفاع بايد در اين عرصه سرمايه‌گذاري دوچندان داشته باشد.
امير آزوره با تشريح اهميت توجه به آمادگي جسماني در نيروهاي مسلح خاطرنشان كرد: آمادگي جسماني نيروهاي مسلح از اهميت خاصي برخوردار است و به نوعي نشانگر  قدرت و آمادگی  نيروهاي مسلح در عرصه ورزش بین المللی است.
جانشين سازمان ورزش و آمادگي جسماني ستاد كل نيروهاي مسلح با اشاره به موفقيت‌هاي ورزشكاران نيروهاي مسلح در عرصه جهاني تاكيد كرد: زمانی که  پرچم يك كشور در مسابقات ورزشي به احتزاز در می آید به نوعي اقتدار آن كشور نمايان مي‌شود به همين جهت تا جايي كه امكان دارد بايد در حوزه ورزش قهرماني در نيروهاي مسلح سرمايه‌گذاري داشته باشيم.‌
مديرعامل بنياد تعاون وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح نيز در اين مراسم با بيان اينكه توجه به ورزش در اين وزارتخانه از اهميت فوق‌العاده‌اي برخوردار است، گفت: با توجه به تعداد كاركنان پايور و وظيفه، ‌وزارت دفاع‌ تاكنون در ورزش قهرماني به موفقيت‌هاي خوبي ‌دست يافته‌ است.

‌سردار سرتيپ پاسدار عليرضا تميزي با اشاره به توجه و عنایت  شخص مقام معظم رهبري(مدظله العالی) به امر ورزش اظهار داشت: در وزارت دفاع تلاش كرده‌ايم با تمسك به منويات معظم له در ‌خصوص ور‌زش، در ورزش قهرماني و ورزش همگاني به ويژه در بين خانواده‌ها تمركز بيشتري داشته باشيم و بحمدالله تاكنون موفقيت‌هاي خوبي به دست آمده است.
وي در پايان تاكيد كرد: اگر فرماندهان نيروهاي مسلح عنايت ويژه‌اي به ورزش قهرماني در بين كاركنان به ويژه كاركنان وظيفه داشته باشند به طور حتم ورزش نيروهاي مسلح متحول خواهد شد و عناوين قهرماني اين وزارتخانه در عرصه جهاني افزايش مي‌يابد.
مديركل تربيت بدني وزارت دفاع نيز در اين مراسم با اشاره به ارتقاء دستاوردهاي وزارت دفاع در حوزه ورزش گفت: در حال حاضر 24 هيئت ورزشي در سطح وزارت دفاع فعال است.

سرهنگ حسين خوش‌عمل با بيان اينكه امروز وزارت دفاع جزء عناصر اصلي ورزش قهرماني در نيروهاي مسلح محسوب مي‌شود، تصريح كرد: در حال حاضر و‌رزشكاران اين وزارتخانه حضور فعالي در ورزش نيروهاي مسلح دارند و بارها در مسابقات مختلف كشوري و جهاني موفق به کسب  عناوين برتر نائل شده اند.
در پايان اين مراسم از قهرمانان ورزشي وزارت دفاع در رشته های مختلف ورزشی تجليل به عمل آمد.
انتهای پیام/
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط