فرمانده سپاه با وزير دفاع ديدار کرد

‌سرلشکر جعفري و امير حاتمي در ديدار با يکديگر به تبادل نظر پيرامون مسائل دفاعي کشور و همکاري‌هاي متقابل سپاه و وزارت دفاع پرداختند.
در پي انتصاب امير سرتيپ امير حاتمي به عنوان وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، سردار سرلشکر محمدعلي جعفري فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با حضور در وزارت دفاع، با وي ديدار و گفتگو کرد.
سرلشکر جعفري ‌در اين ديدار با اظهار خرسندي از انتصاب امير حاتمي به سمت وزير دفاع و تاکيد بر اهميت تمرکز نگاه‌ها و تلاش‌ها به سمت شناخت دقيق وضعيت و مقتضيات امروز حوزه دفاعي کشور گفت: دشمنان انقلاب اسلامي و ملت ايران راهبرد تحريم‌، تهديد و فشار به نظام را برغم ناتواني‌هاي خود همچنان در دستور کار دارند و هر روز با پيچيدگي‌ها و ترفندهاي خاص آن را رونمايي مي‌کنند که ضروري است با هوشمندي  با آن مقابله شود.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح نيز ‌در اين ديدار با تاکيد بر تلاش‌هاي همه‌جانبه وزارت دفاع در پشتيباني از نيروهاي مسلح ‌گفت: ما در امتداد تلاش‌هاي درخشان و تأثيرگذار گذشته، تمام همت و ظرفيت‌هاي تعيين‌کننده خود براي تعميق و توسعه توانمندي‌هاي دفاعي و رفع نيازمندي‌هاي نيروهاي مسلح به ويژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در زمينه سامانه‌ها و تجهيزات مدرن و راهبردي را به کار خواهيم گرفت.
‌امير حاتمي تصريح کرد: اميدوارم با همفکري، همگرايي و تبادل تجارب ، شرايط اطمينان بخشي در فرآيند تامين نيازهاي نيروهاي مسلح و تقويت بنيه دفاعي کشور فراهم و ايجاد گردد.
در اين ديدار فرمانده کل سپاه و وزير دفاع از صنعت دفاعي به عنوان حوزه‌اي که مي‌تواند جدي‌ترين و معنادار‌ترين پاسخ‌ها را به دشمنان دهد ياد کردند و با تأکيد بر مبنا قرار دادن منويات و تدابير رهبر معظم انقلاب و فرماندهي کل قوا در عرصه ارتقاي توان بازدارندگي، تصريح کردند: ظرفيت‌سازي دفاعي روزآمد و متناسب با تهديدات آينده و تحولات پيش‌رو‌، راهبرد نيروهاي مسلح بوده و به فضل الهي باشتاب روزافزون تداوم مي‌يابد.
ح.اب1529
انتهای پيام***

 

دسته بندی: 
اخبار نظامی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط