صلابت و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران ‌برای دشمنان ‌نظام به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران ‌به نقطه‌ای از قدرت و صلابت رسیده‌ که روز به روز در حال پیشرفت و ترقی است و ‌این موضوع ‌برای دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیرسرتیپ ‌حاتمی در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز‌ با بیان اینکه در حال حاضر جمهوری اسلامی به لطف هدایت‌های فرمانده معظم کل قوا، بصیرت و تلاش‌های مردمی به نقطه‌ای از قدرت و صلابت رسیده‌ که روز به روز در حال پیشرفت و ترقی است، اظهار داشت: ‌این موضوع ‌برای دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.
وی با بیان اینکه مردم و نظام مردم‌سالاری جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف به اهداف خود رسیده است، افزود: دشمنان تلاش می‌کنند این موفقیت‌ها را کم رنگ و با ایجاد اختلاف و تفرقه‌، نظام را ناکارآمد جلوه دهند.
امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به وحدت و یکپارچگی بین مسئولان اجرایی، نیروهای مسلح و مردم آذربایجان شرقی، محور این وحدت را نماینده ولی فقیه در استان دانست و تصریح کرد: در این استان شاهدیم که امام جمعه محترم نقش راهبری و نه مدیریت ایفا می‌کند.
وی نقش راهبری را متفاوت از مدیریت دانست و افزود: شان رهبری این است که مسیری را مشخص کرده و بقیه از او تاسی می‌کنند.
امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به جایگاه مهم آذربایجان و تبریز در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: ‌با همدلی و همکاری نهادها و ارگان‌های این استان کارها و فعالیت‌های مهمی در عرصه اقتصاد مقاومتی به انجام رسیده ‌که این فعالیت‌ها در امتداد شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی باید تقویت شود.
وی با اشاره به بازدید خود از چهار طرح مجتمع پتروشیمی تبریز، سرمایه‌گذاری دو میلیارد دلاری در این صنعت را نمونه‌ای از فعالیت‌های مثبت و موثر آذربایجان در تحقق شعار سال ارزیابی کرد و گفت: وزارت دفاع نیز به نوبه خود تلاش می‌کند تا سهمی در پیشرفت و توسعه آذربایجان شرقی داشته باشد.
‌نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در تبریز گفت: افتخار آشنائی بنده با وزیر محترم که از نیروهای خلاق، بافکر، دلسوز و مهربان ارتش جمهوری اسلامی است، به سال ها قبل بر می گردد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی آل‌هاشم اظهار داشت: امیر سرتیپ حاتمی از فرماندهان مومن، متعهد، انقلابی، ارزشی و از برجستگان ارتش هستند که دارای مشاغل مهم و حساس در ارتش، ستاد کل و وزارت دفاع بوده‌اند و بحمدالله در همه این مشاغل بسیار خوش درخشیده‌اند.
وی همدلی، یکپارچگی و مودت را از ویژگی‌های بارز و مهم مسئولان آذربایجان شرقی دانست و افزود: در حال حاضر بین یگان‌های مختلف نیروهای مسلح در استان، مسئولان اجرایی و مردم وحدت و انسجام خوبی وجود دارد.


 


 

 
‌انتهای پیام/
 
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط