سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مناطق سیل زده را تأمین کرد

  سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع با تشکیل گروه های تخصصی و فنی نسبت به ارسال تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مناطق سیل زده کشور ‌اقدام کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع دفاع(ساصد):  در پی بارش های سیل آسای اخیر در کشور و لزوم گسیل امکانات بیشتر از سوی نیروهای مسلح به استان‌های سیل‌زده ، سازمان صنایع دفاع وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با تشکیل تیم های تخصصی  نسبت به ارسال تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مناطق سیل زده  اقدام کرد.
براساس این گزارش، قرارگاه ها سازمان صنایع دفاع با اعزام تيم فني به شهرستان درود، ترمیم خط لوله اصلي آب این شهر را به طول 200 متر ترمیم و انشعابات آب موقت این شهر را وصل کرد.
همچنین  لاي روبي و نظافت زير پلهاي رودخانه مسير پارچين به جهت تسهيل عبور آب و جلوگيري انسداد مسير نیز از دیگر اقدامات قرارگاه سازمان صنایع دفاع در مناطق سیل زده بود.
گروه خودرویی این سازمان نیز با اعزام دهها دستگاه ماشین آلات سنگین از جمله، لودر، کمپرسی، بیل مکانیکی، خاور و تریلی کفی اقدامات گوناگونی در راستای انجام عملیات های مهندسی و حمل مواد غذایی و معیشتی به عهده گرفت. 

 سازمان صنایع دفاع با توجه به نیاز مبرم منطقه مبادرت به ارسال 650 سرویس بهداشتی و 30 چشمه حمام به منطقه اهواز نمود. 
توزیع  اقلام مورد نياز شامل پوشاك و ارزاق در ايام تعطيلات نوروز، اعزام گروه های جهادی، طبخ و توزیع حدود بيست هزار پرس غذا در مدت زمان 8 روز در مناطق آق قلا ، گميشان و عيدگاه از جمله دیگر اقدامات سازمان صنایع دفاع در مناطق سیل زده بود که توسط «بسیج» این سازمان به انجام رسید.
انتهای پیام/
 

دسته بندی: 
وزارت دفاع
صنایع دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط