روابط عمومي وزارت دفاع روز خبرنگار را تبريک گفت

روابط عمومي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با گراميداشت 17 مرداد ماه روز خبرنگار، اصحاب رسانه را از نقش‌آفرينان اصلي عرصه‌ نمايش قدرت بازدارندگي و اقتدار دفاعي ملت ايران دانست.
به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، روابط عمومي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با گراميداشت 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهيد صارمي، روز خبرنگار را به فعالان اين عرصه به ويژه خبرنگاران حوزه دفاعي تبريک گفت.
در پيام تبريک روابط عمومي وزارت دفاع آمده است:
به درستي که خبرنگاران چشم بينا، زبان صادق، صريح و گوياي مردم در عرصه اجتماعي،تحولات سياسي و بين‌المللي هستند که بايد هميشه رسالت خود را از دريچه "تعهد" ، "صداقت" و "امانت‌داري" تعريف کنند.
انديشه حقيقت جو و کلام و نوشتار آگاهي بخش خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و اطلاع رساني مکمل و ادامه دهنده خون هاي پاکي است که در هماوردگاه ديرينه حق و باطل در مسير سبز حق جوانه مي زند و تسلي بخش چشمان بيدار و عزم هاي نستوهي است که حفظ دين خدا، کيان مقدس کشور و آرامش و آسايش مردم را بر راحتي خود بالاتر و برتر ديده اند.
روز خبرنگار، روز تجليل از سربازان جبهه جنگ نرم است که از يک سو امنيت، توسعه و بالندگي جامعه ايران اسلامي را هدف والاي خود قرار داده و از ديگر سو، دوشادوش همرزمان خود در عرصه صنعت دفاعي صادقانه و خالصانه براي معرفي اقتدار و توان دفاعي جمهوري اسلامي ايران اسلامي تلاش مي کنند، همان گونه که شهيد محمود صارمي و همه کساني که در اين مسير جان خود را در اين مسير تقديم کردند.
 روابط عمومي وزارت دفاع با گراميداشت ياد و خاطره طلايه داران آسماني اين عرصه به ويژه شهيد صارمي و خبرنگاران شهيد نيروهاي مسلح، روز خبرنگار را به جامعه رسانه‌اي تبريک گفته و از تلاش‌هاي صادقانه و خستگي‌ناپذير آنان در عرصه اطلاع‌رساني اقتدار و دستاوردهاي حوزه صنعت دفاعي قدرداني مي کند.
انتهاي پيام***

 

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط