دیدار رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با حجت‌الاسلام سعیدی

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع به همراه معاونین این سازمان با حجت‌الاسلام و المسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین قندهاری در این دیدار با تبریک انتصاب حجت‌الاسلام و المسلمین علی سعیدی به سمت رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا از سوی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) اظهار داشت: انتصاب جنابعالی به این مسئولیت خطیر نشان از  حسن اعتماد رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به شما دارد و امیدواریم با اتکال به قدرت لایزال الهی و در سایه رهنمودهای معظم له با تدابیر مناسب روشنگر مسیر حرکت صحیح  نیروهای مسلح به سمت بصیرت رو تعالی معنوی باشد.
وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی موفقیت ها و دستاوردهای خود را مدیون علما و فعالان عرصه های مختلف علمی، اجتماعی و سیاسی است، افزود: یقین دارم که بحول الله العظیم و بعونه مصدر خیر کثیر و منشا برکات فراوان برای نیروهای مسلح  خواهید بود.
حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نیز در این دیدار با اشاره به خدمات صادقانه و مجدانه در نهاد مقدس نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: تمام سعی و تلاشمان در وزارت دفاع پیاده سازی تدابیر، رهنمودها و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.
‌رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در پایان از تلاش های مجاهدانه متخصصان صنعت دفاعی در تقویت توانمندی دفاعی نظام اسلامی تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط