ديدار رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با فرمانده نیروی دریایی ارتش

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با امیر دریادار دکتر حسین خانزادی فرمانده نیروی راهبردی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، امیر دريادار رستگاری رئيس سازمان صنايع دريايي وزارت دفاع در اين ديدار با اشاره به جایگاه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع در پشتیبانی از نیروهای دریایی، به ارائه گزارشي از فعالیت‌ها، برنامه­ها و پروژه­های‌ در دست اقدام سازمان صنایع دریایی پرداخت‌.


رئیس سازمان صنایع دریایی وزرات دفاع اظهار داشت: امروز سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با قابلیت‌های خوبی که  در بخش‌های مختلف نظامی و غیر‌نظامی دارد توانسته‌ با استفاده از توان علمی و تخصصی در پشتیبانی از ناوگان‌های  نیروهای دریایی کشور به عنوان یک بازوی مقتدر عمل كند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوري اسلامي ايران نیز در این دیدار اظهار داشت: مجموعه صنایع دفاعی کشور به ویژه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع نقطه افتخار نیروهای مسلح است و این یک کار جهادی جهت عبور از مرزهاست.

امیر دريادار خانزادی افزود: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران و سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع به عنوان دو عضو یک خانواده هستند و هیچ مرزی بین این دو مجموعه نیست.
وي تاكيد كرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ‌‌با حفظ وحدت و ‌یک نگاه ملی باید در جهت استحکام نظام و ایجاد قدرت بازدارندگی اقدام كنند.

انتهای پیام/

دسته بندی: 
صنایع دریایی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط