دولت از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه تولید حمایت می کند/ نیروهای مسلح خود را در کنار دولت موظف به حمایت از تولید داخلی می دانند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه دولت از ظرفیت بخش خصوصی در حوزه تولید حمایت می کند، گفت: نیروهای مسلح خود را در کنار دولت موظف به حمایت از تولید داخلی می دانند.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ امیر حاتمی که به عنوان وزیر معین ستاد اقتصاد مقاومتی به استان زنجان سفر کرده است در جریان بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه های دولت برای رونق و شکوفایی واحدهای تولیدی اظهار داشت: دولت همچنان با جدیت به دنبال تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در زمینه سیاست های اقتصاد مقاومتی برای رونق واحدهای تولیدی و رفع مشکلات آنان در سطح کشور است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به برنامه های دولت در این زمینه افزود: در این مسیر دولت از ظرفیت بخش خصوصی به عنوان صاحب اصلی حوزه تولید حمایت کرده و دست سرمایه گذاران را به گرمی می فشارد.
امیر سرتیپ حاتمی با تاکید بر پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به تولیدکنندگان داخلی اضافه کرد: امروز جهادی‌ترین کاری که می‌توان برای کشور انجام داد حمایت از تولیدکننده داخلی است.
وی با تاکید بر اینکه همه تلاش دولت در بخش های مختلف بر حمایت از تولید و رفع موانع پیش روی واحدهای تولیدی است، تصریح کرد: در استان زنجان گام های خوبی برای رونق اقتصادی و فعال نگه داشتن واحدهای تولیدی برداشته شده و درک و فهم قابل قبولی در میان مسئولان ایجاد شده است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروهای مسلح نیز خود را در کنار دولت موظف به حمایت از تولید داخلی می دانند، تصریح کرد: هم اکنون در همه فروشگاه های زنجیره ای اتکا، فروش کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل تولید می شود ممنوع شده و به جد حمایت از تولید داخلی در دستور کار قرار دارد.
امیر سرتیپ حاتمی در پایان با بیان اینکه باید همه مسئولان با عزم و اراده جدی برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی گام های بزرگی بردارند، تاکید کرد: دولت عزم خود را جزم کرده و مصمم است که با رفع موانع و مشکلات واحدهای تولید، زمینه رونق اقتصادی و بالندگی واحدهای تولیدی را محقق کند.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز از چند طرح تولیدی و صنعتی زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات واحدهای تولیدی استان قرار گرفت.
 

مصاحبه- نیروهای مسلح خود را در کنار دولت موظف به حمایت از تولید داخلی می دانند

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط