دستاوردهای صنایع دفاعی مصداق بارز «ما می‌توانیم» است

مدیر عامل بنیاد تعاون وزارت دفاع گفت: دستاوردهای صنایع دفاعی کشور مصداق بارز «ما می‌توانیم» و جلوه ای از اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، سردار علیرضا تمیزی مدیر عامل بنیاد تعاون وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه بازدید از نمایشگاه «اقتدار ۴۰» و در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی وزارت دفاع، ضمن تشکر از ابتکار ستاد کل نیروهای مسلح برای برگزاری چنین نمایشگاهی در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: سازمان ها و دستگاه های مختلف نیروهای مسلح در مجموعه نمایشگاه توانمندی های دفاعی کشور دور هم جمع شدند تا بتوانند بخشی از توانمندی های دفاعی در ۴۰ سال گذشته خود را به نمایش عموم بگذارد و این حرکت بسیار زیبا و پسندیده است.
سردار تمیزی گفت: مردم با دیدن این دستاوردها و توانمندی ها بسیار خوشحال می شوند، البته در باره انتقال اخبار پیشرفت های کشور کم کاریهای شده که رسانه ها باید با توجه بیشتر اطلاع رسانی بهتری را به مردم داشته باشند.
وی پیشرفت های انقلاب اسلامی را بسیار گسترده دانست و گفت: زمانی که به روستاها می رویم می بینیم که بعد از انقلاب کارهای عمرانی عظیمی انجام شده و اقتدار جمهوری اسلامی ایران بسیار بالا است، اما به خوبی نتوانسته ایم اخبار، اطلاعات و اقدامات صورت گرفته را  به مردم انتقال دهیم.
سردار تمیزی با اشاره به استقبال گسترده مردم از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی بیان کرد: صنایع دفاعی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیار بزرگی داشته است که مردم باید به این پیشرفت و اقتدار افتخار کند.
مدیر عامل بنیاد تعاون وزارت دفاع تصریح کرد: دستاوردهای صنایع دفاعی مصداق بارز «ما می‌توانیم» و جلوه ای از اقتصاد مقاومتی است که باید از تلاشگران این عرصه تشکر کرد.
وی در پایان با تاکید بر این که توان دفاعی و نظامی کشور ما تهدیدی برای دیگر کشورها نیست خاطر نشان کرد: ما باید به حدی توانمند باشیم که چشم طمع دشمنان از انقلاب اسلامی و منافع مردم دور شود، البته توان دفاعی ایران برای دست درازی به منافع دیگر کشورها نیست و این قدرت و توانایی تنها برای بازدارندگی است و دستاوردهای دفاعی که در این نمایشگاه مشاهده می کنید از مصادیق بارز بازدارندگی است.
انتهای پیام/

دسته بندی: 
وزارت دفاع
بنیاد تعاون

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط