"در حوزه‌های موشکی، پدافندی، راداری، بمب هوشمند و پهپاد جزو ۵ کشور اول دنیا هستیم"

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز خوشبختانه هم در حوزه‌های موشکی و هم در حوزه‌های پدافندی و راداری و بمب‌های هوشمند و حوزه ما پهپادی جزو پنج کشور اول و در برخی حوزه‌ها هم جزو ۱۰ کشور اول جهان هستیم.

سردار امیر علی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه 16 اسفند) در حاشیه جشنواره فجر رشد سپاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه امروز شاهد آن هستیم این است که کشورهای غربی، کشورهای عرب مرتجع منطقه، رژیم صهیونیستی و حتی برخی کشورهای اروپایی به‌صورت یک‌پارچه درصدد مقابله با توان دفاعی کشورمان هستند.

وی گفت: آنها در اصل با موشک‌ دشمنی ندارند بلکه با مغزهای متفکری که طراحی و تولید سامانه‌های دفاعی ما را به‌عهده دارد مخالف هستند.

سردار حاجی‌زاده افزود: این تحولات بزرگی که در چند سال اخیر در سطح نیروهای مسلح ما به‌وجود آمده متصل به اقیانوس بزرگ جوانان متفکر بسیجی است که برخی از آنها حاضر در شرکت‌های دانش‌بنیان و برخی در دانشگاه‌های کشور هستند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: این حرکتی که ما در عرض هشت سال به دست‌آوردهایی می‌رسیم که دنیا طی پنجاه سال به آنها رسیده تنها در یک سازمان میسر نیست. امروز خوشبختانه هم در حوزه‌های موشکی و هم در حوزه‌های پدافندی و راداری و بمب‌های هوشمند و حوزه پهپادی ما جزو پنج کشور اول و در برخی حوزه‌ها هم جزو 10 کشور اول جهان هستیم.

وی ادامه داد: این مسیر باید ادامه پیدا کند و در جاهایی که ما مشکل داریم، می‌باید از جوانان عظیم کشور استفاده کنیم.

سردار حاجی‌زاده افزود: ما تا کنون از استفاده از جوانان ضرر نکرده‌ایم و موفق بودیم و تمام عزیزانی که از ظرفیت جوانان استفاده کردند موفق بودند و اگر همه مسئولان از جوانان استفاده کنند ما به تراز اول جهانی خواهیم رسید.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: امروز اگر در دولت هم وزیر جوان ارتباطات اقدامات انقلابی و متفاوت با دیگر جاها انجام می‌دهد، به‌دلیل همین خاصیت جوان بودن اوست.

انتهای پیام/*

دسته بندی: 
سپاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.