حضور وزير دفاع در مراسم تشييع شهداي حمله تروريستي اهواز

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با حضور در اهواز در مراسم تشييع شهداي حمله تروريستي شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، امير سرتيپ حاتمي صبح روز دوشنبه به همراه وزير اطلاعات، وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي، شهردار تهران، وزير دادگستري به نمايندگي از دولت در مراسم تشييع شهداي حمله تروريستي اهواز حضور يافت.
امير سرتيپ حاتمي در اين مراسم که با حضور گسترده امت حزب ا... در فضاي حزن و اندوه برگزار شد با عرض تسليت مجدد به شهادت رسيدن و مجروح و آسيب ديدن جمعي از هموطنان بي‌دفاع کشورمان گفت: تروريست‌ها منتظر دست انتقام ملت ايران باشند.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح هدف دشمن ازاين‌گونه تحرکات را ايجاد آشوب و نا امني و تشويش در کشور دانست و گفت: ملت رشيد ايران اسلامي در طول 40 سال اخير ثابت کرده‌است که دست از آرمان‌ها و اعتقادات راسخشان بر نخواهند داشت.
وي در ادامه افزود:اين قبيل اقدامات کور و فاقد ارزش و غيرانساني خللي در عزم ملت ايران در تحقق اهداف متعالي انقلاب نخواهند داشت.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح تصريح کرد: استکبار جهاني به سرکردگي آمريکا و رژيم صهيونيستي و طرفداران منطقه اي‌اش با توسل به اين گروهک‌هاي تروريستي در پي اهداف شوم خود هستند.
امیر حاتمی در پایان افزود:این اقدام گروهک تروریستی در واقع ادامه مبارزه و جنگ اقتصادی آمریکایی ها با ملت ایران است که مرکز ثقل آن در اداره خزانه داری آمریکاست که این پار در قالبی ددمنشانه و مردم کش جلوه پیدا کرده است.
انتهاي پيام***

گزارش تصویری حضور وزير دفاع در مراسم تشييع شهداي حمله تروريستي اهواز

لینک کوتاه: 
دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط