جانشین وزیر دفاع به مسکو سفر کرد

به دعوت رسمی ارتشبد سرگئی شایگو وزیر دفاع فدراسیون روسیه سردار سرتیپ پاسدار قاسم تقی زاده جانشین وزیر دفاع در رأس یک هیئت دفاعی و نظامی به منظور شرکت در پنجمین نمایشگاه و همایش بین المللی نظامی- فنی روسیه به مسکو سفر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، نمایشگاه و همایش بین المللی نظامی- فنی روسیه موسوم به ARMY2019 به فرمان رئیس جمهور از سال 2015 هرساله برگزار و در آن آخرین دستاوردهای صنعت نظامی و دفاعی این کشور به معرض نمایش در می آید و در کنار آن با برگزاری نشست های مختلف در حوزه دفاعی و نظامی مسائل و موضوعات مرتبط مورد بررسی  و کارشناسی قرار می گیرد.
در این نمایشگاه و همایش بین المللی مقامات عالی دفاعی و کارشناسان و متخصصین از کشورهای مختلف حضور می یابند.
روابط و همکاری های دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون در سال های اخیر همپای سایر ابعاد همکاری های دو جانبه در حوزه سیاسی و اقتصادی از روند رو به رشدی برخوردار بوده و دستاوردهای خوب و ارزشمندی به همراه داشته است.
شرکت در مراسم افتتاحیه نمایشگاه و همایش ARMY 2019 ، دیدار با مقامات عالی رتبه دفاعی و نظامی فدراسیون روسیه و سایر کشورهای شرکت کننده در این رویداد مهم منطقه ای، از مهم ترین برنامه های سردار تقی زاده در این سفر خواهد بود.
تقویت و تحکیم بیش از پیش اعتماد سیاسی و دفاعی تهران- مسکو و پیگیری همکاری های دفاعی و نظامی دو جانبه از مهم ترین اهداف سفر دو روزه جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به مسکو خواهد بود.
انتهای پیام/

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط