تلاش گسترده دشمنان بر تضعيف توان دفاعی ‌ايران اسلامی متمركز شده است‌

وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با بيان اينكه دشمن هيچ‌گاه دست از عداوت و دشمني عليه كشورمان برنمي‌دارد، گفت: تلاش گسترده دشمنان بر تضعيف جمهوري اسلامي ايران متمركز شده است.
به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، امير سرتيپ حاتمي در جريان بازديد از دانشگاه صنعتي مالك اشتر به اهميت ماموريت و جايگاه اين دانشگاه در سطح كشور و نيروهاي مسلح اشاره كرد و اظهار داشت: دانشگاه صنعتي مالك اشتر وظيفه دارد پاسخگوي جدي نيازهاي بخش صنعت دفاعي، نيروهاي مسلح و نوع تهديدات فرارو و پيش‌روي دشمنان عليه كشورمان باشد.
وي با بيان اينكه دانشگاه صنعتي مالك اشتر با توجه به نوع ماموريت‌هايش توانسته خود را مجهز ،آماده  و توانمند كند، افزود: اين دانشگاه با ظرفيت‌ها و قابليت‌‌هاي تخصصي خود مي‌تواند پاسخگوي نيازهاي واگذاري كشور نيز باشد.
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با بيان اينكه ‌ماموريت‌ها و فعاليت‌هاي دانشگاه صنعتي مالك اشتر بايد در راستاي پاسخگويي به نيازها و مطالبات ‌نيروهاي مسلح و بخش صنعت دفاعي ‌باشد، تصريح كرد: اين دانشگاه موظف و مكلف است دانش مورد نياز نيروهاي مسلح و بخش صنعت دفاعي را توليد کند.
امير سرتيپ حاتمي تاكيد كرد: اهميت كار صنایع دفاعی و دانشگاه صنعتي مالك اشتر از آنجايي است كه بلا‌فاصله بهره‌بردار و استفاده‌كننده از محصول و دستاورد توليد شده بازخورد واقعي خود را ارائه مي‌كنند.
وي با بيان اينكه بسيار علاقه‌منديم از ظرفيت‌هاي علمي و دانشگاهي كشور بيشتر در وزارت دفاع استفاده كنيم، اضافه كرد: صنعت كشور و صنعت دفاعي نيازمند هم‌افزايي، هماهنگي و تعامل هر چه بيشتر جهت رشد و پيشرفت صنعت و مراكز علمي كشور هستند و براين اساس وزارت دفاع آماده است تجارب و ظرفيت‌هاي خود را اختيار دانشگاه‌ها‌ و بخش صنعت قرار دهد.
امير حاتمي با بيان اينكه دانشگاه صنعتي مالك اشتر مي‌تواند‌ نقش رابط اصلي را براي بهره‌برداري از ظرفيت‌هاي دانشگاه‌هاي كشور ايفا كند، خاطرنشان كرد: اگر اين حلقه رابط و پل ارتباطي برقرار شود شاهد پيشرفت‌هاي چشمگيري در حوزه صنعتي خواهيم بود.  
‌وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به دشمني‌ها و خباثت‌هاي نظام سلطه عليه ملت بزرگ ايران اسلامي ادامه داد: هدف تمام اين دشمني‌ها خدشه‌پذير كردن و تضعيف توان دفاعي كشور و نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران است.
وي با بيان اينكه دشمن هيچ‌گاه دست از عداوت و دشمني عليه كشورمان برنمي‌دارد، تاكيد كرد: تلاش گسترده دشمنان بر تضعيف جمهوري اسلامي ايران متمركز شده است.

 

دسته بندی: 
وزارت دفاع
دانشگاه مالک اشتر

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط