به هر دستاوردی که برای تامین امنیت دریا لازم باشد دست یافته ایم

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: به دست توانای متخصصان و زبدگان وزارت دفاع در سازمان صنایع دریایی به هر دستاوردی که برای تامین امنیت کشور در دریا لازم بوده دست یافته ایم.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی با حضور در یکی از گروه های سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع از نزدیک در جریان فعالیت های این گروه در حوزه ساخت و تولید شناورهای تندرو قرار گرفت و از نزدیک با متخصصان سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع به گفت و گو نشست.
امیر سرتیپ حاتمی در این بازدید سه ساعته ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در سازمان صنایع دریایی در جهت خودکفایی کشور در حوزه شناورهای تندرو اظهار داشت: بحمدالله امروز در تمام عرصه‌ها به ویژه حوزه دریایی با ساخت انواع شناور و ناوهای مدرن می‌توانیم نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را پشتیبانی کنیم.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه به دست توانای متخصصان و زبدگان وزارت دفاع به هر دستاوردی که برای تامین امنیت کشور در دریا لازم بوده دست یافته ایم، تصریح کرد: آنچه امروز مشاهده شد نمادی از خلاقیت، خواستن و توانستن متخصصان سازمان صنایع دریایی بود.
وی با بیان اینکه وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح راهبرد ارتقاء توان دريايي نيروهاي مسلح را با جديت در دستور كار قرار داده است، ادامه داد: وزارت دفاع امروز به معنای واقعی نماد «اقتصاد مقاومتی» است؛ چرا که تمامی سیاست‌گذاری‌ها، هدف‌گذاری‌ها، راهبردها، برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات متکی بر تولید داخلی و بومی است.
مدیرعامل سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع نیز در این بازدید با ارائه گزارشی از مهمترین برنامه ها و توانمندی های این سازمان در حوزه ساخت و تولید شناورهای تندرو اظهار داشت: «اقتدار دریایی» و افزایش «عمق دفاعی» در دریا که خط مقدم دفاع از کشور است، نیازمند تجهیزات و امکانات مدرن است.
امیر دریادار رستگاری با بیان اینکه سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با ساخت شناورهای مختلف و سایر تجهیزات مورد نیاز نیروهای دریایی سپاه و ارتش، جای پای این دو نیرو را در خلیج فارس، دریای خزر، دریای عمان و آب‌های آزاد محکم کرده است، افزود: این نیروها با تکیه بر ایمان و معنویت و با بهره‌گیری از تجهیزات ساخت داخل، تکاوران دریایی متجاوز آمریکایی را به زانو درآوردند و پرچم جمهوری اسلامی ایران را در سیادت از آب های کشور برافراشته اند.
انتهای پیام/

دسته بندی: 
صنایع دریایی

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط