بزرگترین فروشگاه زنجیره ای اتکا در شرق کشور افتتاح شد

بزرگترین فروشگاه زنجیره ای شرق کشور همزمان با ایام ا... دهه فجر و با حضور سردار تقی زاده؛ جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، محمد مهدی کربلایی؛ مدیر عامل سازمان اتکا و جمع کثیری از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین استانی افتتاح شد .
مهدی کربلائی در حاشیه افتتاح فروشگاه اتکا اظهار داشت: این فروشگاه با سی هزار متر عرصه و بیش از چهار هزار متر فضای فروش حدود صد وبیست شغل مستقیم و ده ها شغل غیر مستقیم ایجاد کرده است.
وی با اشاره به این که سازمان اتکا توانسته است در تعامل با تولیدکنندگان داخلی ، تسهیلاتی را فراهم کند تا آنها بتوانند محصولات داخلی را تولید و به خانواده نیروهای مسلح و عموم مردم عرضه کنند ، گفت : سازمان اتکا در بحث فروشگاهی و تولید و عرضه کالاهای ایرانی پیشتاز است و در خط مقدم اقتصاد مقاومتی حرکت می کند.
مدیر عامل سازمان اتکار تصریح کرد: در بین فروشگاه های زنجیره ای، اتکا تنها فروشگاهی است که با افتخار صرفا کالاهای ایرانی را در مسیر تحقق بخشیدن به شعار ( تولید ملی و اقتصاد مقاومتی ) که مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) به عنوان یک اصل و یک راهبرد بیان فرمودند ، عرضه می کند.
 
 

دسته بندی: 
اتکا

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط