برگزاری یادواره شهداء سازمان توسعه منابع انرژی وزارت دفاع

ششمین یادواره شهدای  ‌سازمان توسعه منابع انرژي با حضور پرشورخانواده معظم شهدا و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در مشهد مقدس برگزار شد‌.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه منابع انرژی، حجت‌‌الاسلام والمسلمين محمدحسين قندهاری ‌رئیس‌ سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در اين مراسم با اشاره به تفاوت اساسی شهداء با  سایر انسان‌ها‌، دقت در انتخاب راه و مسیر حقیقی زندگی را بزرگ‌ترین دلیل این تفاوت دانست و گفت‌: اگر انسان در مسیر معنوی و حرکت به سوی کمال انسانی‌، مسیر درستی را انتخاب كند خود و اطرافیانش‌ را به سعادت و رستگاری سوق می‌دهد‌.
وي ‌با بیان اینکه انتخاب شهداء‌، انتخاب الهی و برخواسته از روح متعالی و معنوی بود‌، افزود‌: شهداء با تمسک به آیه «‌اَلَم یَعلَم بِاَنَّ الله یَرَی » به درجه‌ای از ایمان و یقین رسیدند که خداوند را در همه حال شاهد و ناظر خود می‌دیدند‌.
حجت‌الاسلام قندهاری با اشاره به خاطراتی از شهدای دفاع مقدس‌، شاخصه ‌بزرگ شهداء را در روحیه الهی و اعتقاد به معاد دانست و یادآور شد‌:  با برخورداری از چنین روحیه و باوری بود که شهداء توانستند بزرگترین حماسه‌ها را در طول هشت سال دفاع مقدس رقم زده و محاسبات ابرقدرت‌ها را به چالش بکشانند‌.
انتهای پیام/
 

دسته بندی: 
توسعه منابع انرژی(توان)

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط

  • با حضور معاون وزیر دفاع؛
    نسل جدید باتری‌های استارتر صبح امروز و با حضور معاون وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رونمایی شد.  صبح امروز (دوشنبه 20 شهریور) نسل جدید باتری‌های استارتر در همایش هم‌اندیشی خانواده صبا...