بازدید وزیر دفاع از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای دیدار با مردم مناطق زلزله‌زده و بررسی روند اسکان موقت زلزله‌زدگان به همراه جمعی از مدیران این وزارتخانه صبح امروز وارد استان کرمانشاه شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، در پی وقوع زلزله مهیب در کرمانشاه، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به معاونت مهندسی و پدفند غیرعامل وزارت دفاع و ارشد وزارت دفاع در این کرمانشاه دستور داد با تمام امکانات مهندسی و درمانی به کمک زلزله زدگان بشتابند و به معاون هماهنگ کننده این وزارتخانه نیز دستور داد ستاد بحران وزارت دفاع در محل وقوع زلزله تشکیل شده و برای خدمات رسانی فوری به مردم اقدام کنند.
به همین منظور امیر سرتیپ حاتمی به همراه جمعی از مدیران این وزارتخانه برای نظارت بر اجرای اقدامات وزارت دفاع در مناطق زلزله‌زده و نحوه خدمات‌رسانی در کرمانشاه حضور یافت.
 
  وزیر دفاع ابتدا با حضور در روستای زلزله‌زده قلعه‌داری، ضمن بازدید مستقیم از این منطقه، در دیدار مستقیم و چهره‌ به چهره با مردم در جریان مشکلات و نیاز‌های آنان قرار گرفت.
وی در ادامه بر نحوه استقرار 300 کانکس اهدایی وزارت دفاع به مردم این دو روستا نظارت کرد و از مدیران این وزارتخانه خواست برای اسکان موقت مردم در کانکس‌ها تمام تلاش خود را با توجه به سردی  هوا به کار گیرند.‌
وزیر دفاع همچین در دیدار با مردم این روستاها، ضمن تسلیت به هموطنان عزیز کرمانشاهی گفت: از همان لحظه وقوع زلزله دولت، نیروهای مسلح و مردم کشورمان به کمک زلزله‌زدگان شتافتند و در امدادرسانی از هیچ تلاشی دریغ نورزیدند و مردم مطمئن باشند تا آخر در کنار آنان هستیم.
امیر سرتیپ حاتمی همچنین با حضور در محل ساخت کانکس‌های سپاه در زرین‌جوب و ارتش در پادگان ابوذر، از نزدیک در جریان روند اقدامات و فعالیت‌های یگان‌های مختلف سپاه و ارتش در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان قرار گرفت.
وی در این بازدید با اشاره به بازدید فرمانده معظم کل قوا و رئیس جمهور از مناطق زلزله‌زده و تاکید بر اسکان سریع زلزله‌زدگان خاطرنشان کرد: با توجه به فرارسیدن زمستان و سردی هوا در این منطقه اسکان مردم در کانکس هر چه سریع‌تر باید به اتمام برسد تا مردم در رنج نباشند.
 
 

گزارش تصویری-بازدید وزیر دفاع از مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط