بازدید هیئت نظامی روسیه از دانشگاه نیروی دریایی ارتش

یک هئیت نظامی از نیروی دریایی کشور روسیه صبح امروز ضمن حضور در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نوشهر) با فرمانده این دانشگاه دیدار کرد.

دریادار دوم خرداد حکیمی فرمانده دانشگاه امام خمینی (ره) نداجا در حاشیه این دیدار گفت: این دانشگاه میزبان برگزاری مسابقات ورزشی دریایی 2018 خواهد بود که در همین راستا هیئتی از نیروی دریایی کشور روسیه با توجه به سابقه میزبانی این کشور در مسابقات دریایی پیشین جهت انتقال تجربیات در حوزه دریایی و برگزاری مسابقات در این دانشگاه حضور یافتند.

وی افزود: این هئیت ضمن بازدید از محل اقامت و اسکان پیش بینی شده برای تیم های اعزامی و ناظران مسابقات و اماکن ورزشی از اماکن تفریحی شامل شهرک توریستی نمک آبرود و دریاچه ولشت و... دیدن کردند.

 فرمانده دانشگاه امام خمینی (ره) خاطر نشان کرد: مسابقات ورزشی دریایی 2018 در رشته های غواصی، شنا، شیرجه، واترپلو، قایق رانی، کایاک، بادبانی و سایر ورزش‌های دریایی با حضور شرکت کنندگان ورزش‌های دریایی اوایل سال آینده برگزار می‌شود.

 گفتنی است علاوه بر ناخدایکم سلیمی پناه معاون تربیت و آموزش نداجا، نمایندگانی از ستاد کل نیروهای مسلح ، ستاد آجا و ستاد نداجا طی مدت حضور هئیت نیروی دریایی کشور روسیه در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر این هئیت را همراهی کردند.

انتهای پیام/

دسته بندی: 
آجا

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط