بازديد وزراي علوم و دفاع از دانشگاه صنعتي مالك اشتر

وز‌راي علوم، تحقيقات و فناوري و دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح به مناسبت روز مهندس از ظرفيت‌ها و دستاوردهاي دانشگاه صنعتي مالك اشتر با‌زديد كردند.
به گزارش روابط عمومي وزارت دفاع، دكتر منصور غلامي در اين بازديد كه امير حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، جمعي از معاونين وزير دفاع و علوم نيز حضور داشتند ضمن تبريك روز مهندس و كسب رتبه برتر دانشگاه صنعتي مالك اشتر در جشنواره خوارزمي اظهار داشت: از آنجا كه دانشگاه صنعتي مالك اشتر ماموريت‌گرا و تكليف‌گرا بوده و براي برآورده كردن نيازهاي صنعت دفاعي گام برمي‌دارد بسيار خوشحال و خرسند شدم.
وي با بيان اينكه دانشگاه صنعتي مالك اشتر به خوبي توانسته تكليف‌مداري را در اجرای مأموریت های واگذار شده عملیاتی كند، افزود: بايستي دانشگاه‌هاي كشور را به سمت پژوهش‌هاي كاربردي با الگوگيري از دانشگاه صنعتي مالك اشتر سوق دهيم.
دكتر غلامي با بيان اينكه برابر ارزيابي‌هاي وزارت علوم، دانشگاه صنعتي مالك اشتر توانسته رتبه بالایی را در سطح كشور به دست بياورد، تصريح كرد:  اين دانشگاه از بهترين مراكز علمي و دانشگاهي كشور از حيث اجراي ماموريت‌هاي واگذاري، ‌تعامل، همكاري و پيشتازي با آموزش عالي كشور بوده و توانسته همكاري خوبي با وزارت علوم داشته باشد.
معاون پژوهشي دانشگاه صنعتي مالك‌ اشتر نيز دراین بازديد گزارشي از چشم‌انداز، برنامه‌هاي دانشگاه در افق 1404 در حوزه‌هاي پژوهشي، آموزشي، روند ‌تحولات علم و فناوري و دستاوردهاي دانشگاه در حوزه توليد و علم‌‌آموزي ارائه كرد.
معاون وزير علوم نيز در اين بازديد با قدرداني از همكاري‌هاي دانشگاه صنعتي مالك اشتر با وزارت علوم و با ابراز خرسندي از روند توسعه علم‌آموزي در اين دانشگاه اظهار داشت: از آنجايي كه دانشگاه صنعتي مالك اشتر به مقوله علم نافع که مورد تأکید مقام معظم رهبری است توجه ويژه داشته، در ارزيابي‌هاي صورت گرفته به عنوان برتر در سطح نیروهای مسلح و كشور دست يافت.
وي با بيان اينكه ظرفيت‌هاي دانشگاه صنعتي مالك اشتر اقتضا مي‌كند همكاري برون‌سازماني اين دانشگاه را افزايش دهيم، تصريح كرد: بسيار علاقه‌منديم جهت تبادل اطلاعات و تجربيات دانشگاه صنعتي مالك اشتر با ساير دانشگاه‌هاي كشور، نشست‌ها و جلساتی برگزار تا دانشگاه‌های کشور از روند رو به رشد و مدل پیشرفت دانشگاه صنعتي مالك اشتر الگوگيري كنند.
انتهای پیام

 

دسته بندی: 
دانشگاه مالک اشتر
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط