استقرار کارخانه سیار آب آشامیدنی با ظرفیت تولید 4000 لیوان در ساعت

کارخانه سیار آب آشامیدنی با ظرفیت تولید  4هزار لیوان در ساعت جهت ارائه خدمت به زائرین اربعین حسینی(ع) در منطقه مهران توسط وزارت دفاع مستقر شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، ستاد اربعین وزارت دفاع  برابر نیاز سنجی های انجام شده طی سال های گذشته و با توجه به شرایط محیطی منطقه مرزی مهران اقدام به استقرار کارخانه سیار آب آشامیدنی با ظرفیت تولید  4000 لیوان در ساعت به صورت بسته بندی شده جهت استفاده زائرین اربعین نمود.
ستاد اربعین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  به ریاست معاون هماهنگ کننده وزیر دفاع و با عضویت و همکاری سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و معاونت های منابع انسانی و مهندسی  پدافند غیر عامل و همچنین مرکز مقاومت بسیج همانند سال های گذشته در راستای ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی(ع) در منطقه مرزی مهران فعال شد.
این ستاد همچنین اقدامات لازم را در خصوص ارائه خدمات فنی و مهندسی، جاده سازی و تأمین اتوبوس های لازم جهت ایاب و ذهاب مسافران و همچنین ارائه خدمات به زائرین در قالب برپائی موکب را به انجام می رساند.
بنا بر این گزارش موکب عاشورائیان وزارت دفاع همچون سنوات گذشته با استقرار در منطقه مرزی مهران علاوه بر خدمات رفاهی نسبت به ارائه خدمات فرهنگی توسط روحانیون عقیدتی سیاسی و نیروهای فرهنگی برنامه ریزی لازم را به عمل آورده است.
انتهای پیام/
 
 
 
 

گزارش تصویری- استقرار کارخانه سیار آب آشامیدنی توسط وزارت دفاع در مرز مهران

لینک کوتاه: 
دسته بندی: 
وزارت دفاع

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط