ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش مکتبی ، قرآنی ، فکری و عقیدتی است

 امیر سرتیپ حیدری در مراسم اختتامیه  سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان و شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم دانشجویان دانشگاه های ارتش در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی ارتش گفت:انس با قرآن، تربیت قرآنی و فراگیری مفاهیم قرآنی همواره به عنوان یکی از اهداف مهم در ارتش همیشه مورد توجه قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش مکتبی ، قرآنی ، فکری و عقیدتی است و آنچه بیشترین آثار و برکات را برای توسعه توانمندی نظامی و امنیتی فراهم می کند ، معنویت، بصیرت، ولایتمداری، شهادتطلبی و مردمی بودن است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه تاکید کرد: برپایی فعالیت های قرآنی و درخشش کارکنان ارتش  در فعالیت های قرآنی چه در سطح ارتش و چه در سطح کشور،  وظیفه ما را برای حمایت و پشتیبانی از فعالیت‌های قرآنی  سنگین‌تر می‌کند و انتظار ما این است که نظارت و اشراف و همچنین حمایت‌های فکری و معنوی از فعالیت‌های قرآنی در ارتش همچون گذشته ادامه پیدا کند که این امر باعث تقویت انگیزه فعالان قرآنی در ارتش خواهد شد.
سرتیپ حیدری در پایان گفت: امروز ما خدا را شاکریم که ارتش مکتبی، قرآنی و ولایی داریم و این به برکت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش  است .

دسته بندی: 
آجا

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

اخبار مرتبط