«خودکفایی سپاه در آموزش هوانوردی و تعمیرات بالگردی»

فرمانده هوانیروز سپاه با اشاره به افتتاح مراکز تعمیراتی و آموزش‌های هوانوردی هوانیروز از خودکفایی سپاه در این عرصه‌ها خبر داد.
سردار رحمانی فرمانده هوانیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در حاشیه رونمایی از دستاوردهای جدید نیروی زمینی در حوزه هوایی طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: از ابتدای سال 95 به سپاه پاسداران ابلاغ شد که هوانیروز خود را تاسیس کند و هوانیروز باید در پشتیبانی از نیروی زمینی و قرارگاه‌های مرزی اقدام عملیاتی انجام دهد.

ی افزود: امروز شاهد رونمایی از دستاوردهای جدید و همچنین افتتاح 3 مرکز توسط فرمانده کل سپاه بودیم که این مراکز شامل مرکز آموزش هوانوردی است که در رشته مکانیک و برق الکترونیک آموزش‌های لازم را می‌دهد و همچنین مراکز تحقیقات و تعمیرات هوانیروز نیز امروز اینجا افتتاح شد.

فرمانده هوانیروز سپاه تصریح کرد: البته در طی این دو سالی که در تلاش بودیم این مراکز را افتتاح کنیم، همین مراکز در نقاط دیگری فعال بودند و اقدامات لازم را انجام می‌دادند.

سردار رحمانی تصریح کرد: مرکز تعمیرات بالگردی که امروز اینجا تازه شروع به کار کرده فعالیت‌های خوبی داشته البته ما از کمک سایر صنایع به خصوص صنایع دفاع نیز بهره خواهیم برد و امیدواریم که نیازهای ما برطرف شود.

وی در پایان اظهار داشت: از این به بعد در این مرکز متخصصان خودمان را آموزش خواهیم داد و در حوزه تعمیرات نیز به خودکفایی خواهیم رسید تا با مشکلات کمتری مواجه باشیم.

دسته بندی: 
سپاه

افزودن دیدگاه جدید

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.